Logo Race to Win
Rekord toru:32.925
Układ 2020KierowcaOliwier_Chłopek
Logo Cartmax
Oferta
Imprezy grupowe
Wieczory kawalerskie
Doskonały pomysł na spędzenie wieczoru w męskim gronie.

Swobodne jazdy na czas lub wyścig kartingowy będą niezapomnianym przeżyciem dla przyszłego Pana Młodego i jego przyjaciół.

Polecamy ofertę:ZNAJOMI PREMIUMWYŚCIG KARTINGOWY

Znacznik listy
URODZINY W WYŚCIGOWYM STYLU
Planujesz urodzinową imprezę niespodziankę?

A może chcesz zaskoczyć swoich gości zaproszeniem na wyjątkowe urodziny? Nie ważne ile kończysz lat, ważne żebyś świetnie się bawił wraz ze swoimi przyjaciółmi i rodziną! Swobodne jazdy na czas lub wyścig kartingowy będą niezapomnianym przeżyciem w tym wyjątkowym dniu! W ofercie mamy catering, napoje, słone przekąski, pizze i wyjątkowe torty urodzinowe.

Polecamy ofertę:URODZINY

Znacznik listy
Koleżeńska rywalizacja
Jesteście grupą znajomych, łączy was wspólna pasja, sport albo praca?

Lubicie razem spędzać czas i robić ciekawe rzeczy? A czy ścigaliście się już gokartami ? Wyścigi kartingowe uhonorowane medalami to doskonały pomysł dla Was ! Może w przyszłości beztroska rywalizacja zmieni się w coroczny cykl zawodów waszej grupy.

Polecamy ofertę:WYŚCIG KARTINGOWY

Znacznik listy
Imprezy integracyjne
Integracja - rywalizacja - motywacja.

Oferujemy organizację imprez integracyjnych w wyścigowym klimacie. Takich emocji szybko nie zapomnicie i jeszcze długo będziecie wspominać kto kogo wyprzedził w ostatnim zakręcie. Imprezy firmowe organizujemy kompleksowo, chętnie dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb.

Polecamy ofertę:DLA FIRM

Znacznik listy
Wyścigowa 18-stka
Zaskocz swoich znajomych oryginalnym pomysłem na osiemnatskę!

Swobodne jazdy na czas lub wyścig kartingowy będą niezapomnianym przeżyciem w tym wyjątkowym dniu a medale z dowolnym napisem doskonałą pamiątką. W ofercie mamy catering, napoje, słone przekąski, pizze i wyjątkowe torty urodzinowe.

Polecamy ofertę:ZNAJOMI PREMIUMWYŚCIG KARTINGOWYURODZINY

UWAGA - JAZDA POD WPŁYWEM ALKOHOLU JEST ZABRONIONA!