Logo Race to Win
Rekord toru:
Układ 2021Kierowca_
Logo Cartmax
Logo Cartmax
Logo Cartmax
Logo Cartmax
Oferta
Zawody kartingowe
Trzy strzałki w dół

Chciałbyś
zorganizować
u naszawody?

Przykładowe scenariusze wyścigow znajdziesz

Trzy strzałki w prawotutaj

Więcej informacji:

Trzy strzałki w prawo
Time master

Cykliczne zawody składające się z 20 rund. Każdy zawodnik jedzie trzy przejazdy po 10 minut, wynikiem jest suma najlepszych czasów z dwóch przejazdów. Obowiązuje doważanie do 90kg. Limit zawodników – 20. Zawodnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej bieżącego roku.

Trzy strzałki w prawo
masters of endurance

Zawody drużynowe, wyścig trwa 3 godziny. Podczas wyścigu zawodnicy w zespołach mają do wykonania zadania takie jak PITSTOP&GO*, JOKER LAP* oraz zmiany zawodników. Obowiązuje doważanie do 90kg. Limit zespołów – 10, po minimum 2 osoby.

Trzy strzałki w prawo
Race to win

Zawody z podziałem na klasy PRO i FUN. Zawodnicy mają do przejechania 3 sesje kwalifikacyjne, półfinały oraz finał dla najlepszych siedmiu zawodników w każdej klasie. Podczas półfinału zawodnicy mają do wykonania elementy strategiczne takie jak PITSTOP&GO* a podczas finałów dodatkowo JOKER LAP*. Obowiązuje doważanie do 90kg – klasa PRO, 80kg – klasa FUN.

Trzy strzałki w prawo
Liga kartingowa

Cykl zawodów w ramach SWS (Sodi World Series) obejmujący 6 wyścigów o różnych scenariuszach. Każde spotkanie jest nagradzane oraz zaliczane do klasyfikacji generalnej. Obowiązuje doważanie do 90kg

Trzy strzałki w prawo
Ladies racing

Zawody przeznaczone tylko dla kobiet. Oryginalny scenariusz zawodów oraz nagrody, które ucieszą każdą dziewczynę. Podział na klasy PRO i AMATOR. Obowiązuje doważanie do 90kg.

Trzy strzałki w prawo
Inne

Zawody z okazji świąt, imprez okolicznościowych. Wyścigi dla grup motoryzacyjnych, pracowników firm ect.